Hakkımızda


Zehra Berna Karaca

Özel Avrupa Koleji Matematik Öğretmeni

 

Anlık Sorular ile Öğrenim Düzeyini Ölçme ve Kolay Geri Bildirim İmkanı

VooxeDes yeni nesil bir program tasarımı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elimizdeki  dökümanlardan hazırlanan dijital interaktif eğitim içerikleri zaman almadan rahatlıkla tamamlanabilmiştir.

Öğrencilerimizin tablet kullanımına olan ilgileri her geçen gün artmakta olup sınıf içi yapılan derslerde çekingen davranan öğrencilerimiz bile tablet kullanımının olumlu etkisiyle derse katılım performansları artış göstermiştir.

Dersimde anlık soru yakalama ve öğrencilerin problem çözüm aşamalarını görmek için video kısmını daha çok kullandım. Öğrencilere hemen geri bildirim verebildim. Kısa zamanda daha çok soru çözebildim. VooxeDes uygulamasının eğitim aşamasında olumlu katkılar sağlayacağına inanıyorum.

 

 

HAKAN TORUN

Özel Mersin İçel Koleji Bilgisayar Öğretmeni

 

Sayısal Veri Elde Etme ve Öğrenci Performans Takibinde Büyük Kolaylık!

 

VooxeDes programında öğretmenin hazır bulunuşluluğun da etkisi büyüktür.Daha  önceden öğretmenin hazırladığı ders kitapları, taramalar olduğundan öğretmen derse girmeden çok öncesinde bile derse hazırdır. VooxeDES Öğrenciyi derse güdülemede, ders işleyişindeki görsel işitsel etkilerle derse katılımı artırmada, ödev kontollerinde öğretmenin yükünü hafifletmektedir.

Zamandan tasarruf sağlamakta, çoktan seçmeli  taramaların sonuçlarını konu kavrama veri analizi şeklinde vermesi büyük avantaj sağlamaktadır.

 

 

 Leyla Köse

 Özel Avrupa Koleji Sosyal Bilgiler Öğretmeni

 

 

 

Öğrencinin Derse İlgisini Üst Seviyeye Taşıyor

 

VooxeDes, eğitim için gereken materyali hazırlama imkanı sunan, içeriğinizi hazırladıktan sonra, ders esnasında da uygulaması çok kolay bir program.

Öğretmenin, öğrencilerin tablet üzerinden derse katılım süreci ile ilgili takibi çok kolayca yapmasına olanak sağlıyor.

Ben uygulama olarak çok beğendim. Sınıf içinde her türlü görsel materyalleri mevcut, her türlü sınav ve soru materyali ders anında gösterimi sayesinde son derece eğlenceli, öğrencinin ilgisini yukarıya taşıyan bir program olduğunu belirtebilirim.

Mesela yazdan ders ile ilgi materyalleri hazırlasak sene içinde son derece görsel ve teknolojik zenginliği kullanabileceğim bir program.

Bizim alternatifimiz yanımızda sizlerle birlikte teknolog arkadaşımız Lamia Hanımında olmasıydı. Ben alanım açısından son derece memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

  

 Lamia Aktaş

 Özel Avrupa Koleji Eğitim Teknoloğu

 

VooxeDES ile Birebir Eğitim Mümkün! 

 

VooxeDES öğrencileri derse adeta kilitleyen bir uygulama.

Öğrencilere sıradan olmayan bir ders deneyimi sunuyor.

Özellikle öğretmenlerin, öğrencilerinin çözümünü en başından sonuna kadar izleme, geri bildirim yapma ve öğrenci-öğretmen arası hızlı mesajlaşma olanakları ders esnasına iletişimi çok etkin hale getiriyor.

VooxeDES sayesinde her öğrenci tablet aracılığıyla etkileşim haline geçmiş ve ders öğretmeni ise bire bir eğitimi sağlamış oluyor. 

VooxeDes Tanıtım

Adres:

Fenerbahçe Mh.
Kalamış Fener Cd.
Billur Apt. No:5 D:16

Kadıköy - İstanbul

Tel: 0216 348 0606
Eposta: info@feeldigi.com
 

  Tel: 0216 348 0606